هر غرفه‌ای در هر نمایشگاهی بنابر شرایط، سبک و دکور خاص خودش را خواهد داشت و این مورد مستم تأمین مومات نمایشگاهی مورد نیاز است. با توجه به تعدد موارد جهت تأمین و برپایی یک غرفه‌ی مناسب، پیشنهاد می‌گردد تا قبل از آغاز نمایشگاه، یک لیست از مومات نمایشگاهی مورد نیاز تهیه کرده و مطابق با برنامه در جهت تأمین موارد موجود در لیست، اقدام فرمایید.
مسئول تأمین مومات نمایشگاهی باید پس از بررسی فضای اختصاصی غرفه در نمایشگاه، نسبت به تأمین مومات نمایشگاهی اقدام نماید. مومات نمایشگاهی از طراحی دکور گرفته تا اقلام پذیرایی باید در لیست نوشته شده تا با برنامه‌ریزی دقیق، تمامی موارد مدنظر، تأمین شود. یادمان باشد غرفه‌‌ی نمایشگاهی،معرفی کننده‌ی شخصیت یک برند و یک شرکت است. پس باید برای معرفی شخصیت برند به نحو احسن،بهترین تدارکات را در نظر گرفت تا تأثیرگذاری ماندگار و فراوانی در ذهن مخاطب گذارد.اگر قصد حضور در یک نمایشگاه داخلی یا خارجی را دارید، هم اکنون یک لیست برداشته و در صورت نیاز هر یک از مواردی که در ادامه بعنوان مومات نمایشگاهی معرفی می‌گردند را یادداشت نمایید.

ادامه مطلب

لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای ساخت غرفه

اصول اولیه در غرفه سازی نمایشگاه ها

رایج ترین سبک های دکوراسیون داخلی

نمایشگاهی ,یک ,تأمین ,مومات ,مورد ,لیست ,مومات نمایشگاهی ,تأمین مومات ,مورد نیاز ,جهت تأمین ,نمایشگاهی مورد ,تأمین مومات نمایشگاهی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مقالات اجتماعی و حقوقی دکتر پویا منصفی شنگ چتربازان یک اصطلاح قدیمی برای چترشدن ما دکوراسیون مبلمان و سرویس خواب ابوالقاسم کریمی بیست ویکمین پرسش مهر رئیس جمهور در موردکرونا بانک اطلاعات صنایع و مشاغل کشور مزه 20 کشکولک من سلام من جین هو هستم